Pasaulinis verslas

Pasaulinis verslas

Beveik šimto metų nuoseklių pastangų dėka tapome pavyzdine pasaulinio lygio įmone

„Roca“ savo veiklą pradėjo nuo buitiniam šildymui skirtų ketaus radiatorių gamybos Gavos savivaldybėje įsikūrusioje gamykloje, netoli Barselonos. Po šių pirmųjų radiatorių, firma praplėtė savo gaminių asortimentą, įtraukdama katilų gamybą. 1929 metais bendrovė „Roca“ įžengė į vonios kambarių erdvę, pradėdama gaminti vonias.  

Bendrovė, visuomet atidžiai stebinti visuomenėje vykstančius pokyčius, susijusius su vandens kultūra - o tai yra pagrindinis gamtos išteklius „Roca“ versle - 1936 metais priėmė iššūkį gaminti vonios kambario santechninę keramiką. Vėliau, 1954 metais bendrovė „Roca“ pradėjo gaminti ir varinius gaminius.

Paskutiniame praeito šimtmečio dešimtmetyje įmonių grupė žengė pirmąjį žingsnį tarptautinės plėtros link, įsteigdama savo prekybinius padalinius ir pasirašydama sutartis su vietiniais pirmaujančiais prekių ženklais. Be Portugalijos ir Prancūzijos, bendrovė „Roca“ išplėtė savo verslą Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje, Rusijoje, Maroke, Argentinoje, Brazilijoje ir Kinijoje.

 

Kertinis posūkis bendrovės internacionalizacijos procese įvyko 1999 metais, bendrovei įsigijus šveicarų įmonę „Keramik Holding Laufen“, kuri tuo metu buvo ketvirta pagal dydį gamintoja pasaulyje. Kartu su „Laufen“ grupė įgavo galimybę stiprinti savo pozicijas tose strateginėse rinkose, kuriose grupės prekinis ženklas dar nebuvo populiarus - Rytų Europoje, Brazilijoje ir JAV.

2005 metais bendrovė „Roca“ paskelbė ambicingą strateginį planą, orientuotą į vonios kambarių erdves, kurio tikslas buvo tapti pasaulinio sektoriaus lyderiu 2006 metais.

Šiandien bendrovės „Roca“ prekybos tinklas apima 170 rinkas. Prekės joms tiekiamos iš 85 gamyklų, o tinkle dirba virš 24 tūkstančių darbuotojų visame pasaulyje.

Mūsų bendrovė