Inovacijų laboratorija

Inovacijų laboratorija

„Roca“ grupė pirmauja tyrimų ir pažangiausios plėtros srityse

Bendrovės „Roca“ „Innovation Lab“- tai dinamiška konceptualių dizainerių, turinčių įvairių disciplinų ir tarptautinės patirties, komanda, kurios tikslas - sukurti novatoriškų gaminių, peržengiančių paprasto formalaus dizaino ribas, pasiūlymus.

Komanda yra „Roca Design Center“ dalis, tačiau ji dirba iš kitos vietovės, taikydama kitokius procesus ir priemones, o tai leidžia jiems priimti iššūkius žvelgiant iš alternatyvios perspektyvos. Jų užduotis - ieškoti sprendimų egzistuojančioms situacijoms vonios kambarių erdvėje, kurioms mūsų kataloge esantys gaminiai negali pasiūlyti deramo atsakymo.

Ši naujų sprendimų paieška semiasi įkvėpimo iš mūsų vartotojų dabartinių poreikių ir iš ženklų, leidžiančių mums nuspėti parametrus, kurie galimai formuos mūsų visuomenę per kelerius ateinančius metus.

Tokie aspektai kaip tvarumas, gyventojų senėjimas, naujoviškas  gyvenimo stilius ir bendrai visos makro tendencijos, galėsiančios paveikti mūsų visuomenę, gyventojų namus ir visa, kas galėtų įtakoti jų poreikius vonios kambarių atžvilgiu, yra nuolat tiriami ir niekuomet neapleidžia bendrovės „Roca“ „Innovation Lab“ darbo stalo.

Be siūlomų koncepcinių sprendimų vonios kambario gaminiams, „Innovation lab“ skirtingiems skyriams organizuoja bendrus darbo užsiėmimus, kurių metu jų dalyviai yra skatinami kurti novatoriškus gaminius ir remia kitas bendrovės iniciatyvas, kuomet netradiciniai požiūriai priimamiems sprendimams gali pasiūlyti pridėtinės vertės.

Apskritai bendrovės „Roca“ „Innovation Lab“ misija yra padėti bendrovės „Roca“ gaminiams įgauti diferencijuojančių savybių, kurios galiausiai atneša aiškią naudą mūsų klientams bei geras verslo galimybes mūsų bendrovei. Bendrovės „Roca“ „Innovation Lab“ - tai įsipareigojimas tvarios ir ilgalaikės bendrovės ateičiai globalioje, dinamiškoje aplinkoje, kurioje iššūkiai kasdien tampa vis reiklesni.

Mūsų bendrovė