“Roca” galerijos

Susipažinkite su geriausiais bendrovės „Roca“ prekinio ženklo statinių pavyzdžiais

„Roca“ galerijos – tai ne tik fizinės lokacijos. Verčiau tai – ištisos koncepcijos, atskleidžiančios bendrovės „Roca“ avangardistinį siūlymą ir į priekį žvelgiančią viziją. Sukurtos laikantis dizaino, inovacijų ir tvarumo principų, „Roca“ galerijos aiškiai demonstruoja pirmaujančio pasaulinio prekių ženklo įsipareigojimą nuolat kalbėtis su visuomene kaip su visuma, ypač su profesionalais, kurie taip pat domisi ir rūpinasi vonios kambario koncepcijos plėtojimu.

„Roca“ galerijos atlieka susitikimų vietos ir atviro dialogo arenos funkciją, suburiančią panašiai mąstančius dizainerius, architektus ir interjero dekoratorius iš viso pasaulio. Įsikūrusios Londone, Šanchajuje, Barselonoje, Madride, Lisabonoje ir Pekine, „Roca“ galerijos kviečia dalintis įvairių sričių patirtimi, sukurdamos pasaulinio masto tinklą, skirtą identifikuoti, aiškinti, plėtoti ir dalintis informacija apie naujas kryptis vonios kambarių dizaino srityje.

„Zaha Hadid Architects“ Londone; „Francesc Rifé Studio“ Šanchajuje; „Borja, Lucia and Carlos Ferrater's OAB“ architektų studija Barselonoje; „Estudio Lamela“ Madride; „Ferruz Decoradors“ Lisabonoje; ir Ma Yansong Pekine įkvėpė šią viziją gyvenimui „Roca“ galerijose, kur derinamas patrauklus vaizdas ir tikrasis prekinio ženklo vertybių pristatymas.

Taigi, „Roca“ galerijos sukurtos kaip lanksčios, funkcinės vietos, skirtos plačiam „Roca“ gaminių spektrui pademonstruoti, kartu siūlant plataus masto socialines-kultūrines veiklas.

 

Roca Barcelona Gallery

Gallery experience

Roca Lisboa Gallery

Roca London Gallery

Roca London Gallery

Roca Madrid Gallery

Roca Beijing Gallery

Mūsų bendrovė