Ekologiškos technologijos

Pasižadėdami saugoti aplinką sukūrėme vandenį ir elektrą taupančius sprendimus

 

Cold Start

Naujoviška čiaupų sistema šaltam vandeniui paleisti. Rankenėlės anga dešinėje pusėje užblokuota, todėl vandens paleidimo rankenėlę nustačius į priekinę padėtį bėga šaltas vanduo. Rankenėlę pasukus labiau į kairę, vanduo palaipsniui pradės šilti. Tokiu būdu ne tik taupomas vanduo, bet ir elektra, kadangi šildytuvas nėra įjungiamas kai tam nėra reikalo. Ši technologija taip pat gali būti montuojama ir su naujoviška pažangia kasete, atliekančia rankenėlės funkciją rato valdymo atveju.

 

 

Gaminiai, į kuriuos įmontuota ši technologija:

 

 

Pisuaras „Flushfree“

Naujos koncepcijos pisuaras, nereikalaujantis nei vandens, nei elektros. Šioje novatoriškoje sistemoje naudojama kasetė, kuri blokuoja nemalonius kvapus, skleisdama citrinų kvapo aromatą, tokiu būdu išvengiant vandens ir elektros švaistymo. Kasetę lengva pakeisti po 6000 ciklų.

Gaminiai, į kuriuos įmontuota ši technologija:

 

W+W

Šis stulbinančio dizaino gaminys nustato naują standartą vonios kambario keramikai: praustuvas ir unitazas, integruoti į vieną gaminį. Šis dvigubos funkcijos gaminys leidžia pakartotinai panaudoti vandenį iš praustuvo, perfiltravus nukreipiant jį į bakelį. Tai - ne vieną apdovanojimą už dizainą ir tvarumą gavęs pasiūlymas, leidžiantis dukart panaudoti tą patį vandenį.

 

 

Gaminiai, į kuriuos įmontuota ši technologija:

 

>>Jei norite sužinoti daugiau apie bendrovės „Roca“ siūlomas ekologines technologijas, apsilankykite „ Roca Loves the Planet“.

Mūsų bendrovė