Tvarūs gamybos procesai

Tvarūs gamybos procesai

Ekologiškoji bendrovė „Roca“ siekia integruoti mūsų pagarbą aplinkai į visus mūsų gamybos procesus

Įsipareigojimas planetai yra mūsų filosofijos ir kasdienės veiklos dalis. Laikydamiesi šio principo, mes sukūrėme koncepciją „Roca Loves the Planet“, kuri taikoma visuose mūsų gamyklose vykstančiuose gamybos procesuose, o taip pat mūsų gaminių kūrime ir bendrovės socialinėse iniciatyvose.

Kalbant apie gamybos procesus, jau nuo 2008 metų mes kuriame projektą „Eco-Roca“, kuriuo siekiama dviejų pagrindinių tikslų: iki 2014 metų 25 procentais sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekius, lyginant su mūsų išmetamų dujų kiekiais 2006 metais, taip pat pasitelkus programą „Zero Waste“ valdyti mūsų beatliekinės gamybos procesus.

 

 

Kalbant apie pirmąjį tikslą dėl CO2 emisijų mažinimo, laikotarpiu nuo 2006 iki 2010 metų bendrovėje „Roca“ pasauliniu mastu sugebėjome sumažinti dujų suvartojimą 14,9 procentų, o elektros suvartojimą 4,6 procentais. Ši pažanga reiškia, kad į orą nebuvo išmesta 52750 tonų CO2 dujų. Šie skaičiai yra išties dideli, kadangi dujų suvartojimas sudaro apytikriai 90 procentų šiltnamio dujų emisijų, išskirtų gamybos procesų metu.

Pereinant prie antrojo tikslo, programos „Zero Waste“, skirtos pramoniniams procesams, kurie negeneruotų medžiaginių atliekų, nustatytas planas šiuo metu yra įgyvendintas 75 procentais.

 

Mūsų bendrovė