“Roca” galerijos

Susipažinkite su geriausiais bendrovės „Roca“ prekinio ženklo statinių pavyzdžiais

„Roca Galleries“ - tai ne tik fizinės lokacijos. Verčiau tai - ištisos koncepcijos, atskleidžiančios bendrovės „Roca“ avangardistinį siūlymą ir į priekį žvelgiančią viziją. Sukurtos laikantis dizaino, inovacijų ir tvarumo principų, „Roca Galleries“ aiškiai demonstruoja pirmaujančio pasaulinio prekių ženklo įsipareigojimą nuolat kalbėtis su visuomene kaip su visuma, ypač su profesionalais, kurie taip pat domisi ir rūpinasi vonios kambario koncepcijos plėtojimu.

„Roca Galleries“ atlieka susitikimų vietos ir atviro dialogo arenos funkciją, suburiančią panašiai mąstantčius dizainerius, architektus ir interjero dekoratorius iš viso pasaulio. Įsikūrusios Londone, Šanchajuje, Barselonoje, Madride ir Lisabonoje, „Roca Galleries“ kviečia dalintis įvairių sričių patirtimi, sukurdamos pasaulinio masto tinklą, skirtą identifikuoti, aiškinti, plėtoti ir dalintis informacija apie naujas kryptis vonios kambarių dizaino srityje.

„Zaha Hadid Architects“ Londone; „Fracesc Rifé Studio“ Šanchajuje; „Borja, Lucia and Carlos Ferrater's OAB“ architektų studija Barselonoje; „Estudio Lamela“ Madride ir „Ferruz Decoradors“ Lisabonoje įkvėpė šią viziją gyvenimui galerijose „Roca Galleries“, kur derinamas patrauklus vaizdas ir tikrasis prekinio ženklo vertybių pristatymas.

Taigi, „Roca Galleries“ sukurtos kaip lanksčios, funkcinės vietos, skirtos plačiam „Roca“ gaminių spektrui pademonstruoti, kartu siūlant plataus masto socialines-kultūrines veiklas.

 

Dizainas ir naujovės