Mūsų bendrovė

Mūsų projektai

Bendrovės „Roca“ gaminius galima išvysti geriausiai vertinamuose ir madingiausiuose pastatuose visame pasaulyje

W Barcelona Hotel

Architektas: Ricardo Bofill

Kategorija: Viešbučiai ir poilsiavietės

Įrengimo data: 2009

Viešbutis „Hotel W Barcelona“, taip pat žinomas kaip „Hotel Vela“, įsikūręs Barselonos uosto pietinėje dalyje. Suprojektuotas ispanų architekto Ricardo Bofill, šis pastatas priklauso viešbučių tinklui „Starwood Hotels and Resorts Worldwide Inc.“.

Į projektą įtrauktos kolekcijos

Eifelio bokštas

Eifelio bokštas, kurį pastatė Prancūzijos inžinierius Gustavas Eifelis ryšium su pasauline paroda, kuri įvyko 1989 metais Paryžiuje, kiekvienais metais pritraukia 7,1 milijonų lankytojų ir yra vienas labiausiai lankomų pasaulinių objektų, kuris yra mokamas. Eifelio bokšto inovacijos projekte, kuriam vadovavo architektoninė firma Moatti de Riviere, buvo priimtas sprendimas dėl naujų vonios baldų, prekinio ženklo Roca įrengimų.

Viešbutis Sheraton Chu-čou mieste

Naujai iškilęs pasaulinės architektoninės scenos meistras Ma Yansong Huzhou mieste, poilsio komplekse Sheraton Hot Spring Resort pateikė viešbučio Sheraton projektą ir šis viešbutis yra vienintelis tarptautinis prabangus viešbutis Kinijoje, mieste Chu-čou ir tuo pačiu yra vienas puikiausių prestižinių Kinijos Chu-šou miesto simbolių.

Stadionas „Arena Pantanal“

„Arena Pantanal“ yra įvairios paskirties stadionas Kujaboje (Brazilijoje), specialiai pastatytas čia vyksiančioms keturioms 2014 m. FIFA pasaulio futbolo taurės rungtynėms.

„Bolshoi“ teatras

„Bolshoi“ teatras pirmą kartą duris atvėrė 1856 m. spalio 20 d. Aleksandro II-ojo karūnavimo metu. Jau daugelį metų teatras laikomas viena svarbiausių Maskvos lankytinų vietų.

„Hostal de La Gavina Grand Luxe Hotel“

Viešbutis „Hostal de La Gavina“ yra prabangus S'Agaró (Žironoje) įsikūręs viešbutis. Šis viešbutis pastatytas mitais apipintame Katalonijos Kosta Bravos regione. Jame modernus ir elegantiškas dizainas atsargiai susilieja su rafinuota klasika ir tradicijomis dvelkiančia atmosfera.

„Rafayel on the Left Bank“ viešbutis ir SPA

„Rafayel on the Left Bank“ yra „Battersea“ pritrenkiančio ir apdovanojimus pelniusio „Falcon Wharf“ komplekso dalis. Suprojektuotas architekto James Burland, unikalus ir kritikų ovacijų susilaukęs pastatas iš plieno, stiklo ir medžio, yra „Rafayel on the Left Bank“ namai.

Pekino olimpinis kaimelis

Pekino olimpiniuose pastatuose, t. y. viešbučiuose, Olimpiniame kaimelyje, dviejuose stadionuose ir Olimpiados apsaugos komandos centre įrengta beveik 15 000 „Roca“ gaminių – čiaupų, kriauklių ir unitazų.