ISH 2013

„Roca“ novatoriškame ir įspūdingame stende pristatė savo pasiūlymus ir sprendimus 2013 metams

Bendrovė „Roca“ ir vėl dalyvavo kas dvejus metus kovo mėnesį Frankfurte vykstančiame ISH renginyje. Šis pasaulinis renginys, svarbiausias vonios kambario, statybos, energijos efektyvumo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų bei atsinaujinančių energijos šaltinių srityse, suteikia progą tiems sektoriams pristatyti savo naujausius gaminius ir supažindinti su naujovėmis. Tai - bendrovių, gamintojų, inžinierių, statybininkų ir paslaugų teikėjų susitikimo vieta. Visi susirinko didžiausioje vandens ir energijos parodoje, kurioje dalyvavo 2300 parodos dalyvių ir kuri užėmė 250 tūkstančių kvadratinių metrų parodos ploto. Toje parodoje bendrovė „Roca“ sukūrė įspūdingą stendą su šūkiu „Browse your bathroom“, kuriame ji pristatė savo pasiūlymus ir sprendimus 2013 metams.

Mūsų „Browse your bathroom“ koncepcija buvo įgyvendinta kviečiant ISH lankytojus susipažinti su katalogu, kuriame buvo pristatomi realaus dydžio gaminiai. Tai reiškia, kad stendo lankytojai galėjo fiziškai pamatyti ir paliesti įvairias bendrovės „Roca“ siūlomas idėjas, leidžiant vartotojams sukurti savo vonios kambarį pagal savo skonį ir reikalavimus. „Browse your bathroom“ dėka lankytojai galėjo pasivaikščioti po savo vonios kambarį, apžiūrinėdami ir liesdami įvairius gaminius, o galiausiai - pasirinkti tuos, kurie geriausia atitinka jų gyvenimo būdą.

Šis didžiulis renginys bendrovei „Roca“ suteikė idealią galimybę pademonstruoti savo platų gaminių spektrą, kuriuose buvo įkūnytos mūsų puoselėjamos vertybės - naujovės, dizainas, tvarumas ir sveikata. Tačiau mūsų 2013 metų kolekcijoje labiausiai buvo akcentuojama galimybė pritaikyti ir suasmeninti visus bendrovės „Roca” gaminius savo vonios kambariui. Todėl mūsų stendo tikslas buvo pademonstruoti, kad mūsų platus kolekcijos gaminių ir sprendimų vonios kambariui pasirinkimas buvo sukurtas atsižvelgiant į visus skonius ir poreikius. Parodoje taip pat pristatėme daugybę įvairių apdailos variantų ir galimybių mūsų gaminius derinti tarpusavyje, kiekvienam klientui suteikiant galimybę suprojektuoti ir įsirengti vonios kambarį, atitinkantį jų skonį, gyvenimo būdą, poreikius, turimą erdvę ir t. t., nepriklausomai nuo to, ar tai būtų šeima, vienas asmuo, architektas ar interjero dizaineris. „Roca 2013“ kataloge buvo sutalpinti visi įmanomi variantai.

Naujienos ir įvykiai

Parodos ir renginiai

ISH 2013

Įvykio data