Inovacijos

Inovacijos

Kurdami gaminį pradedame nuo koncepcijos ir baigiame gamyba, logistika ir paskirstymu

Vienas iš bendrovės „Roca“ principų yra įsitikinimas, kad technologinės inovacijos atlieka esminį vaidmenį, siekiant pažangios plėtros ir nuolatinio tobulėjimo bet kokioje veikloje. Dėl šios priežasties pažangiausios technologijos naudojamos visuose grupės padaliniuose ir visuose gamybos proceso etapuose.

Bendrovė „Roca“ pasikliauja inovacijomis, pradedant nuo gaminio koncepcijos ir dizaino, baigiant gamyba, logistika ir paskirstymu. Technologinis pranašumas būdingas visoms visame pasaulyje išsidėsčiusioms gamykloms, o tai palengvina sinergijos sukūrimą ir garantuoja aukščiausią kokybę visuose gamybos proceso etapuose. Remiantis visuose mūsų gamybos centruose įgyta vertinga patirtimi, technologijų departamentas savo pastangas skiria visam naujų gaminių kūrimo ir gamybos procesui tobulinti, siekiant išlaikyti mūsų lyderio poziciją pramoninių ir technologinių galių prasme.

Bendrovės „Roca“ nuolatinės technologinės inovacijos siekia tik vieno tikslo - pasiūlyti geriausią įmanomą paslaugą savo klientams. Dėl šios priežasties bendrovės mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros bei inovacijų departamentai analizuoja visuomenės poreikius ir skonius, siekdami pritaikyti bendrovės gaminius naujoms rinkos sąlygoms. Šis adaptacijos procesas atliekamas ne tik laikantis estetikos ir šiuolaikiškumo principų, bet taip pat laikantis užduoties patobulinti žmonių gyvenimo kokybę.

Mūsų bendrovė