Ramon Benedito

Loginė technologijų ir puikaus dizaino bendrumo stoka veda jį sintezės keliu, kurio rezultatai atitinka mūsų laikmečio reikalavimus.

Pasaulinės reikšmės apdovanojimų laimėtojas, pasaulinio garso reputaciją pelnęs pramoninių gaminių dizaineris iš Barselonos. Su „Roca“ dirbdamas jau daugiau nei 20 metų jis taiko dizaino kriterijus, kuriuos galima apibendrinti vienu sakiniu – tikslumas yra metodas.

SUKURTOS KOLEKCIJOS

Hall

Sudėtingoms ir beveik neįmanomoms erdvėms puikiai tinkantis dizainas. Šio stiliaus gaminiai dera visur, todėl jais galima įveikti visus šiuolaikinio interjero keliamus iššūkius. Toks įspūdingas pritaikomumas yra tik teigiama savybė, neverčianti ieškoti kompromisų kuriant puikų dizainą.

Bol

Čia siūlomas stilius, kuriame suvienijus šilumą ir ramybę sukurta solidi ir ypatinga kolekcija, įkvėpta geometrinių formų pusiausvyros ir išskirtinumo.

Diverta

Tvirtumas ir funkcionalumas – viena kitą papildančios šios kolekcijos ypatybės. Elementarios ir stilingos tiesios linijos dominuoja šio stiliaus universaliuose, žaisminguose ir praktiškuose gaminiuose, kurie puikiai dera bet kokioje erdvėje ir užlieja ją jaunatvišku bei rafinuotu individualumu.

Happening

Formaliu požiūriu Ramonas Benedito siūlo kolekciją gaminių, kuriems nieko netrūksta. Jis išsaugojo klasikinę įvairių vonios kambario elementų konstrukciją, tačiau suteikė jai kitą perspektyvą. Gaminiams būdingos kompaktiškos formos, grįžtančios prie esmės. Savo paprastumu jos padeda sukurti neperkrautą vonios kambarį, kurio charakterio ir funkcionalumo pagrindas – erdvumas.

ATRASKITE KITUS DIZAINERIUS