1917

„Roca“ pradeda savo veiklą

„Roca“ veiklos pradžia - 1917 m., kai įmonė pradėjo gaminti ketaus radiatorius namų šildymui savo gamykloje Gavà (Barselona).

1929

Vonių gamyba

Po pirmųjų ketaus radiatorių, katalogą papildė katilai, o 1929 m. prasidėjo vonių gamyba.

1936

Glazūruotos keramikos gamybos pradžia

Žinodama apie visuomenės pokyčius, susijusius su vandens, pagrindinio gamtos ištekliaus, su kuriuo dirba įmonė, kultūra, 1936 m. „Roca“ pradėjo gaminti glazūruotą porcelianą (keramiką), o 1954 m. pradėjo maišytuvų gamybą.

1990

Tarptautinė plėtra

Dešimtajame dešimtmetyje Grupė įvykdė pirmąjį tarptautinės plėtros etapą, daugiausia paremtą dukterinių įmonių steigimu ir sutarčių su pirmaujančiomis kompanijomis jų rinkose pasirašymu. Be Portugalijos ir Prancūzijos, komercinė veikla pradėta plėsti Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje, Maroke, Argentinoje, Brazilijoje ir Kinijoje.

1999

Internacionalizacijos lūžis

Internacionalizacijos proceso lūžis įvyko 1999 m., kai buvo įsigyta Šveicarijos grupė „Keramik Holding Laufen“, ketvirta pagal dydį pasaulyje keraminės santechnikos gamintoja. „Laufen“ įsigijimas leido Grupei sustiprinti savo pozicijas strateginėse rinkose, kuriose ji buvo mažiau įsitvirtinusi, daugiausia Rytų Europoje, Brazilijoje ir JAV.

2005

Pasaulio lyderiai

2005 m. „Roca“ paskelbė ambicingą strateginį planą, orientuotą į vonios kambario erdvės sektorių, ir 2006 m. užėmė pasaulinę lyderio poziciją.

2009

Galerijų atidarymas

Siekiant žengti žingsnį toliau savo įsipareigojime visuomenei, 2009 m. atidaryta galerija „Roca Barcelona“ – pavyzdinis pastatas, kuriame kuriama prekės ženklo patirtis. Vėliau atidarytos Madrido, Lisabonos, Londono, Šanchajaus ir Pekino galerijos.

2017

Šimtmečio paminėjimas

„Roca“ šventė įkūrimo šimtmetį. Šeimos dirbtuvės, sukurtos prieš šimtmetį Gavà, netoli Barselonos, šiandien yra pasaulinis koncernas, veikiantis 170 rinkų ir pasaulinis vonios kambario erdvių kūrimo etalonas.

2019

Pasaulinis etalonas

Šiandien „Roca“ komercinis tinklas apima daugiau nei 170 šalių, prekes jam tiekia 79 gamyklos, o visame pasaulyje dirba daugiau nei 21 000 darbuotojų.

2021

Tolesnė tarptautinė plėtra

"Roca" įsigyja Vokietijos įmonę "Sanit" ir didžiąją dalį Europoje pirmaujančios vonios kambario baldų gamintojos "Royo Group" akcijų.