Teisinė pastaba

 

Šioje svetainėje ar bet kuriose susijusiose svetainėse pateiktų produktų charakteristikos ir ypatybės gali keistis. „Roca“ pasilieka teisę keisti ir modifikuoti bet kuriuos serijos produktus be išankstinio įspėjimo. Aplinka yra tik dekoracija, komponuojant galėjo būti neatsižvelgta į galimus techninio įrengimo reikalavimus.

Slapukų taisyklės

ROCA GROUP“ SVETAINĖSE naudojami slapukai

„ROCA GROUP“ SVETAINĖSE naudojami slapukai ir kitos panašios priemonės. Slapukai – tai failai, kuriuos serveris siunčia į naršyklę, kad užregistruotų vartotojo veiklą Jums naršant po svetainę, programėles ir paslaugas, kurias teikia „ROCA GROUP“ svetainės. Pagrindinis jų tikslas – suteikti greitesnę prieigą prie reikiamų paslaugų.

Be to, naudojant slapukus galima suasmeninti naršymą žiniatinklyje, pritaikyti informaciją ir siūlomas paslaugas naudotojo interesams, kad svetainė geriau atitiktų Jūsų poreikius.

Šioje svetainėje slapukai naudojami, kad vartotojas galėtų naršyti, prie jo būtų prisitaikyta ir naršymas palengvėtų. Slapukai yra susiejami tik su anoniminiu vartotoju ir jo kompiuteriu, jie neteikia nuorodų, kurios leistų numanyti vartotojo asmeninę informaciją. Vartotojas gali susikonfigūruoti naršyklę taip, kad ji praneštų apie „ROCA GROUP“ slapukus ir neleistų jų įdiegti, neblokuodama prieigos prie turinio. Tačiau perspėjame, kad svetainės veikimas gali sulėtėti.

Dėl registruojantis slapukuose įrašytų duomenų registruoti vartotojai gauna labiau suasmenintas paslaugas, pritaikytas pagal jų profilį. Vartotojai turi konkrečiai patvirtinti šios informacijos naudojimą tai funkcijai, pasilikdami sau teisę atmesti slapukus arba išjungti jų naudojimą.

Tipai, paskirtis ir veikimas

Atsižvelgiant į slapukų laikinumą, jie gali būti skirstomi į vieno seanso arba nuolatinius. Pirmieji nustoja galioti vartotojui uždarius naršyklę. Antrieji nustoja galioti, kai atlieka savo paskirties funkciją (pvz., kad vartotojas liktų atpažįstamas svetainėje) arba kai yra ištrinami rankiniu būdu.

Be to, atsižvelgiant į jų paskirtį, slapukai gali būti skirstomi, kaip nurodyta toliau.

Būtinai reikalingi (techniniai) slapukai. Jie yra būtini, kad svetainė tinkamai veiktų. Jie paprastai sukuriami, kai vartotojas patenka į svetainę arba prie jos prisijungia, ir naudojami, kad atpažintų Jus svetainėje toliau nurodytais tikslais.

Kad ir toliau galėtų atpažinti vartotoją: jei išeinate iš svetainės, naršyklės ar įrenginio, o grįžę vėliau vėl norite prisijungti prie svetainės, vėl būsite atpažįstami ir naršyti bus lengviau, nes nereikės iš naujo patvirtinti savo tapatybės.

Patikrinti, ar vartotojas turi teisę naudotis tam tikromis paslaugomis ar svetainės sritimis.

Funkciniai slapukai. Jie yra naudojami naršymui palengvinti ir svetainės operacijoms optimizuoti, pvz., paslaugų konfigūracijoms ar pirkiniams pirkinių krepšelyje įrašyti.

Reklaminiai slapukai. Jie renka informaciją apie reklamas, kurios rodomos vartotojams svetainėje. Jie gali būti dviejų tipų.

Anoniminiai, renkantys informaciją tik apie reklamos plotus, matomus svetainėje neatsižvelgiant į vartotojo prisijungimą prie svetainės, t. y. vartotojo konkrečiai neatpažįstant.

Specialieji, renkantys asmeninę informaciją apie svetainės vartotoją per trečiąją šalį, kad būtų galima asmeniškai pritaikyti tokius reklamos plotus.

Geografinės vietos slapukai. Šie slapukai naudojami nustatyti, iš kokios šalies ar regiono vartotojai prisijungia prie svetainės paslaugų, kad būtų galima teikti jų geografinei vietai pritaikytas paslaugas ir turinį.

Analitiniai slapukai. Jie renka informaciją apie vartotojo naršymo patirtį svetainėje; paprastai tai daro anonimiškai, bet kartais tam, kad atpažintų konkretų vartotoją, siekiant gauti informacijos apie vartotojo susidomėjimą svetainės teikiamomis paslaugomis.

Svarbu. Jei vartotojas nebuvo užsiregistravęs „ROCA GROUP“ paslaugoms, slapukas niekada nebus susietas su asmeninėmis datomis, pagal kurias būtų galima atpažinti vartotoją. Slapukai tėra statistikos tikslais naudojama priemonė, padedanti optimizuoti vartotojo naudojimąsi svetaine.

Slapukų išjungimas

Jei vartotojai nori, jie gali nutraukti naršyklės slapukų priėmimą arba nutraukti tam tikros paslaugos slapukų priėmimą.

Visose šiuolaikinėse naršyklėse galite pakeisti slapukų nuostatas. Tas nuostatas paprastai galite rasti savo naršyklės „Parinkčių“ meniu.

Vartotojai bet kuriuo metu gali išjungti slapukų naudojimą šioje svetainėje, naudodamiesi:

• „Internet Explorer“: Įrankiai -> Interneto parinktys -> Privatumas -> Nuostatos

Jei reikia daugiau informacijos, ieškokite „Microsoft“ arba „Navigator“ žinynuose.

• „Firefox“: Įrankiai -> Parinktys -> Privatumas -> Istorija -> Asmeninės nuostatos

Jei reikia daugiau informacijos, ieškokite „Mozilla“ arba „Navigator“ žinynuose.

• „Chrome“: Nuostatos -> Rodyti sudėtingesnes nuostatas -> Privatumas -> Turinio nuostatos.

Jei reikia daugiau informacijos, ieškokite „Google“ arba „Navigator“ žinynuose.

• „Safari“: Parinktys -> Saugumas.

Jei reikia daugiau informacijos, ieškokite „Apple“ arba „Navigator“ žinynuose.

Jei išjungsite slapukų naudojimą šioje svetainėje, tikriausiai nebegalėsite patekti į tam tikras svetainės sritis arba gali gerokai suprastėti naršymo galimybės.

MŪSŲ SLAPUKŲ TAISYKLIŲ NAUJINIAI

„GROUP ROCA“ svetainės gali keisti savo slapukų taisykles, atsižvelgdamos į teisinius reikalavimus, reglamentus arba siekdamos suderinti šias taisykles su Ispanijos Duomenų apsaugos agentūros instrukcijomis. Todėl vartotojams patariama reguliariai peržiūrėti šias taisykles.

Atsiradus reikšmingų šių slapukų taisyklių pakeitimų, užsiregistravusiems vartotojams apie tai bus pranešta svetainėje arba el. laišku.

„Roca Sanitario, S.A“, 2023. Visos teisės saugomos.