3D vonios kambario planavimo priemonė

Raskite mūsų gaminius „Blophome“ ir suprojektuokite savo 3D vonios kambarį naudodami pažangiausias profesionalams skirtas funkcijas.

Raskite mūsų gaminius „Blophome“ ir suprojektuokite savo 3D vonios kambarį naudodami pažangiausias profesionalams skirtas funkcijas.

Mūsų gaminių portfelis dabar pasiekiamas „Blophome“ – naujoje internetinėje 3D dizaino ir dekoravimo programinėje įrangoje su aukštos kokybės atvaizdais profesionalams.

LENGVOS IR INTUTYVIOS FUNKCIJOS

„DRAG AND DROP" FUNKCIJA

Visus objektus ir tekstūras galima kilnoti su "drag and drop" funkcija – tai lengva ir intuityvu.

REALISTIŠKI VAIZDAI

Gaukite itin tikroviškus vaizdus (renderius) per kelias sekundes.

PROJEKTAI IR VAIZDAI DEBESYJE

Išsaugokite projektus ir perspektyvas debesyje ir pasiekite juos iš bet kurios vietos

NERIBOTOS VIDAUS ERDVIŲ GALIMYBĖS

Gaukite prieigą prie „Roca“ gaminių vonios erdvei ir raskite tūkstančius objektų kitoms interjero erdvėms (miegamiesiems, virtuvėms, valgomiesiems, viešosioms erdvėms ir kt.).

SKELBKITE SAVO PROJEKTUS

Paskelbkite savo projektą ir pasidalykite juo su bendruomene. Netgi galite sukurti savo nuosavą svetainę, kurioje galite skelbti norimus projektus.

PRITAIKOMAS APŠVIETIMAS

Eksperimentuokite su pritaikomi apšvietimu, kad padidintumėte intensyvumą arba kokybę.

Ar vis dar turite „Dibanext“ išsaugotų projektų? Eksportuokite savo projektą dabar ir lengvai atidarykite jį naudodami „Blophome“. Jūsų 3D dizainas bus automatiškai paruoštas naudoti naujoje internetinėje programinėje įrangoje. Tik pasenę gaminiai nebus matomi, jei juos vis dar naudosite savo ankstesniame projekte.

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis