APIE MUS

Daugiau nei 100 metų istorija pavertė mus pasauliniu etalonu

„Roca“ pradėjo veiklą 1917 m., gamindama ketaus radiatorius namų šildymui savo gamykloje Gavà (Barselona). Šalia pirmųjų ketaus radiatorių asortimente netrukus atsirado katilai, o 1929 m. prasidėjo ketaus vonių gamyba.

Žinodama apie visuomenės pokyčius, susijusius su vandens, pagrindinio gamtos ištekliaus, su kuriuo dirba įmonė, kultūra, 1936 m. „Roca“ pradėjo gaminti glazūruotą porcelianą (keramiką), o 1954 m. pradėjo maišytuvų gamybą.

Dešimtajame dešimtmetyje Grupė įvykdė pirmąjį tarptautinės plėtros etapą, daugiausia paremtą dukterinių įmonių steigimu ir sutarčių su pirmaujančiomis kompanijomis jų rinkose pasirašymu. Be Portugalijos ir Prancūzijos, komercinė veikla pradėta plėsti Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje, Maroke, Argentinoje, Brazilijoje ir Kinijoje.

Internacionalizacijos proceso lūžis įvyko 1999 m., kai buvo įsigyta Šveicarijos grupė „Keramik Holding Laufen“, ketvirta pagal dydį pasaulyje keraminės santechnikos gamintoja. „Laufen“ įsigijimas leido Grupei sustiprinti savo pozicijas strateginėse rinkose, kuriose ji buvo mažiau įsitvirtinusi, daugiausia Rytų Europoje, Brazilijoje ir JAV.

2005 m. „Roca“ paskelbė ambicingą strateginį planą, orientuotą į vonios kambario erdvės sektorių, ir 2006 m. užėmė pasaulinę lyderio poziciją.

Šiandien „Roca“ komercinis tinklas apima daugiau nei 170 šalių, prekes jam tiekia 79 gamyklos, o visame pasaulyje dirba daugiau nei 21 000 darbuotojų.

„Roca“ išlieka šimtaprocentinė Ispanijos įmonė, užsiimanti vonios erdvių kūrimu, ir tapusi pasauliniu etalonu. Pasiekti tokį lygį yra didelis nuopelnas, beveik toks pat svarbus, kaip dešimtmečius būti vienu žinomiausių, labiausiai vertinamų ir labiausiai Ispanijos visuomenės vaizduotėje įsitvirtinusių prekių ženklų.

Siekiant žengti žingsnį toliau savo įsipareigojime visuomenei, 2009 m. atidaryta galerija „Roca Barcelona“ – pavyzdinis pastatas, kuriame kuriama prekės ženklo patirtis. Vėliau atidarytos Madrido, Lisabonos, Londono, Šanchajaus ir Pekino galerijos.

Erdvės, kuriose galima susipažinti su „Roca“ vandens kultūra, jos gaminiais ir vertybėmis, kuriose taip pat vyksta kultūrinė veikla, parodos, konferencijos ir diskusijos tokiomis temomis, kaip dizainas, tvarumas ar architektūra. Įvykiai, įrodantys, kad „Roca“ dar daug metų nori judėti kartu su visuomene.

76

ISTORIJOS METŲ

+21.000

DARBUOTOJŲ

+170

RINKŲ

79

GAMYKLOS

ROCA PASAULYJE

Veikiame daugiau nei 170-je rinkų 5-iuose žemynuose. Peržiūrėkite visas šalis, kuriose vykdome veiklą.

TVARUMAS

Mūsų įsipareigojimas aplinkai paskatino mus įkurti fondą „We Are Water“ ir kurti tvarius vandens ir energijos taupymo sprendimus.

Dizainas ir naujovės

„Roca“ siekia inovatyvumo visuose etapuose – nuo produkto sumanymo ir dizaino iki gamybos, logistikos ir platinimo.

ROCA ORGANIZUOJAMAS TARPTAUTINIS DIZAINO KONKURSAS

Daugiau nei 15-oje šalių „Roca“ organizuojamas tarptautinis dizaino konkursas, kuriame dalyviai turi tik vieną dieną sukurti originalius sprendimus ir inovatyvias koncepcijas, susijusias su vonios kambariu.