„Roca“ supranta išteklių, su kuriais dirbame, vertę. Būtent dėl to kuriame tvarias technologijas ir gaminius, leidžiančius kasdienėje veikloje taupyti vandenį ir energiją. Taip pat skatiname solidarumo iniciatyvas, tokias kaip fondas „We Are Water“, siekdami prisidėti prie problemų, kylančių dėl vandens ir sanitarijos trūkumo pasaulyje, sprendimo.

We Are Water Fondas

2010 m. įkurtas fondas „We Are Water“ – tai „Roca“ iniciatyva, prisidedanti prie projektų, garantuojančių prieigą prie vandens ir sanitarinių paslaugų skurdžiausiose planetos vietose.

Darnios Technologijos

Mūsų įsipareigojimas aplinkai skatina mus tyrinėti ir kurti technologijas, sprendimus ir gaminius, kurie skatina atsakingą išteklių vartojimą ir leidžia taupyti vandenį bei energiją.

Darnūs Gamybos Procesai

Tokios iniciatyvos kaip „Eco-Roca“ ar „Zero Waste“ rodo mūsų tvirtą įsipareigojimą siekti efektyvesnių ir švaresnių gamybos procesų, kurie prisideda prie aplinkos tausojimo.

KOKYBĖS IR APLINKOS APSAUGOS POLITIKA

„Roca“ tvarių priemonių integravimas į visus mūsų procesus yra viena pagrindinių mūsų vertybių. Peržiūrėkite mūsų kokybės ir aplinkosaugos politiką.